kozan spot

Hakkımızda

KOZAN VEDAT VEDO SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALIM VE SATIMIBizimle Güvendesiniz!.Sürekli Gelişim.Dürüstlük ve Güvenilirlik.Müşteri Odaklı ve Nitelikli Hizmet Standart.Mevzuat ve Yasal Düzenlemelere Uyum.

Kurumsal

KOZAN VEDAT VEDO SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALIM VE SATIMI

 

Kozan Vedat Vedo İkinci el eşya alanlar sektörü günden güne ivme kazanmış ve sektörde yer alan firmalar da müşterilerinin taleplerini yerine getirebilmek adına birbirinde avantajlı fiyat ve kaliteli hizmetlerle elden çıkmış kullanılmayan ikinci el eşyaları satın alıyorlar. Bu konuda kaliteyi ve güler yüzü prensip edinmiş kurumsal firmamız bu tutumu sayesinde ikinci el eşya sektöründe lider konumda olmayı başarmıştır. Bu sektörüne adım attığımız günden buyana Kozan Vedat Vedove Kozan Vedat Vedo’un geneline hizmet veren kurumsal firmamız daha kullanmadığınız fakat sırf nakit ihtiyacı nedeni ile satmak zorunda kaldığınız az kullanılmış eşyalarınızı bile sıfır değerinde satın alıyoruz.

Kozan Vedat Vedoİkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alan Yerler ile Kullanmadığınız Eşyaları Paraya Çevirmenin Tam Zamanı

İkinci el sektörünün yaygınlaşmadığı ve bu sektörde hizmet veren firmaların çok fazla olmadığı dönemlerde kullanmadığınız eşyalarınız ucuz fiyata hurdaya veriliyordu. Ancak iş alanlarının gelişmesi ve eşyaların pahalı olması nedeni ile kişilerin ikinci el eşyaya talepleri arttı ve ikinci eş eşya pazarının patlamamasına neden oldu. Bu sektör sayesinde özellikle öğrenciler ve yeni eşyaya maddi gücü olmayan kişiler eşya ihtiyaçlarını ikinci el pazarından karşılıyor. Sizlerde kullanmadığınız eşyalarınızı paraya çevirmek ve ihtiyacı olanların eşya ihtiyaçlarını karşılamak adına kullanmadığınız eşyalarınızı ikinci el pazarı sektöründe hizmet veren firmamıza satarak, bunları paraya çevirebilirsiniz.

Mega kent Kozan Vedat Vedo ikinci el eşya konusunda diğer iller geride bırakmayı başarmıştır. Şehrin kalabalığı ve kentsel dönüşümler sayesinde baştan aşağı değişen Kozan Vedat Vedo ikinci el eşya konusunda da halkına büyük bir davetiye çıkarıyor. Şehir dışından ya da şehir içinden göç edecekler, evini yeni değişenler kullanmadıkları eşyalarının yer kaplamaması ya da ya da taşınma sırasında fazla yük olmaması adına eşyalarını ikinci el pazarına satarak nakitte çevirebilirler. Spotçular sektörüne adını altın harflerle yazdırmış kurumsal firmamız evinizde ya da iş yerinizde mobilya, beyaz eşya ve benzeri kullanmak istemeyeceğiniz tüm ikinci el eşyalarınızı değerinde alarak sizlerin nakit ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz.

Kozan Vedat VedoEskiciler Pazarı

İkinci El Eşya Alanlara Eşyanızı Satarken Bunlara Dikkat Edin

İkinci eşya alan yerler olarak cebinizi yakmaması açısından ikinci eşya satarken aşağıdaki detaya dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.Satacağınız eşyayı değerinde satmak istiyorsanız kullanım oranını göz ardı etmemeniz gerekir. Eşyayı satmadan önce ikinci el eşya alım satım sektöründe verilen değerleri ve piyasa fiyatlarını çok iyi araştırmanız gerekir. Ayrıca özellikle sadece nakit paraya ihtiyacınız olduğu için eşyalarınız satmak zorunda kalıyorsanız kullanım süresini kalitesini arızasını ya da işlevselliğini göz önünde bulundurarak eşyanızı ölü pahasına satmamalısınız.

Nakliye Hizmeti Veren Spotçular İle İş Yapın

İkinci el eşyalarınız satmak için anlaştığınız ikinci el eşya alanlar firmasının nakliye hizmeti ile iş yapıyor olması gerekir. Bu sayede sizlerde satacağınız eşyalarını götürmek için hem nakliye arayışına girmez hem de vakit kaybetmeden kullanmadığınız eşyaları elden çıkarmış olursunuz. Bu konuda da sizlerin hem cebini hem de vaktini düşünen kurumsal firmamız nakliye hizmeti ile ikinci el alımı yapmaktadır.

Firmamız satmak isteğiniz eşyalarını inceledikten sonra tam donanımlı taşıma araçları ile eşyalarını adresinizden teslim alır. Çoğu firmalara sadece alım, işlemi yapıyor ve bu da sizleri nakliye aramanıza ve nakliye parası vermenize neden oluyor. Nakliye fiyatları temel alındığında ise sattığınız eşyalarınızın parası da gittikçe azalıyor. Sattığınız eşyalarınıza kar etmek istiyorsanız nakliye servisi ve anında nakit ödeme ile ikinci el eşya alımı yapan kurumsal firmamızdan fiyat teklifi alarak, eşyalarınızı değerinde satabilirsiniz.

Geniş satış ekibi ve satış sonrası destek ve lojistik hizmetleri sayesinden Türkiye’nin ve dünyanın herhangi bir yerinde proje yüklenebilen Bozkurt Güvenlik aynı zamanda güncel teknolojinin ötesinde tamamen kendi geliştirmiş oluduğu teknolojileri de kullanıcıları ile paylaşabilmektedir.

Kalite Politikamız
Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından sürekli ilerlemeyi hedef edinen bir kuruluş olarak amacımız, uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklerden ödün vermeden müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri optimum ticari şartlarla sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Misyonumuz
Müşterilerimize değer katacak hizmet ve çözümlerimizi uluslararası standartlara uygun, kalifiye insan kaynağı ile sunmak, sektörde güvenilir ürünler ve kaliteli hizmet ile lider olmak.
Vizyonumuz
Sürekli Gelişim
Dürüstlük ve Güvenilirlik

.


Zaman ve Hız

Zaman hepimiz için en kıymetli değerdir. Bunun yanında işimizi hızlı yaparken kalite ve titizliğimizden de ödün vermeden çalışırız.

Güvenilirlik

Müşterilerimizin bize güvenmesi ve gönül rahatlığıyla ikinci el eşya alımı yapması firmamızın en önemsediği konudur.

Tecrübe ve Deneyim

10 Yıllık tecrübe,ikinci el eşya İle Sizide Mutlu Müşteri Ailemize Bekliyoruz.

Uygun Fiyat

En kaliteli ürünü, en kaliteli işçilikle birleştirerek, en uygun fiyatlarla sunmak hedeflerimizdendir.

0
+
Mutlu Müşteriler
0
Yıllık Tecrübe
0
SATIŞ
0
% Müşteri Memnuniyeti